ManyMail (7.x-1.0-beta5) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Body
pl: Treść

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Subject
pl: Tytuł

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Mail
pl: Poczta

en: Options
pl: Opcje

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Send e-mail
pl: Wyślij e-mail

en: Sender
pl: Nadawca

en: Signature
pl: Podpis

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Server settings
pl: Ustawienia serwera

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Information
pl: Informacja

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: List name
pl: Nazwa listy

en: From name
pl: Nazwa nadawcy

en: From address
pl: Adres nadawcy

en: No lists available.
pl: Brak dostępnych list.

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: Security settings
pl: Ustawienia bezpieczeństwa

en: The message body.
pl: Treść wiadomości.

en: Initializing.
pl: Inicjowanie.

en: Delete selected
pl: Usuń zaznaczone

en: Confirm deletion
pl: Potwierdź usunięcie

en: Delete list
pl: Usuń listę
