ManyMail (7.x-1.0-beta5) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Body
se: Gorut

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Mail
se: E-boasta

en: Send e-mail
se: Sádde e-boastta

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus
