ManyMail (7.x-1.0-beta5) - en to tr translation catalogue (32 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Subject
tr: Konu

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Message
tr: İleti

en: Password
tr: Parola

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Mail
tr: Posta

en: Options
tr: Seçenekler

en: Host
tr: Sunucu

en: Recipients
tr: Alıcılar

en: Send e-mail
tr: E-posta gönder

en: Sender
tr: Gönderen

en: Signature
tr: İmza

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: Server settings
tr: Sunucu ayarları

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Information
tr: Bilgi

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: From address
tr: Gönderenin adresi

en: Security settings
tr: Güvenlik ayarları

en: Initializing.
tr: Başlatılıyor.

en: Delete selected
tr: Seçileni sil

en: Convert HTML to marked up plain text
tr: HTML'yi düz metne dönüştür

en: Send as plain text
tr: Düz metin olarak gönder
