ManyMail (7.x-1.0-beta6) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Body
am: አካል

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Message
am: መልእክት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Send e-mail
am: ኢ-ሜል ላክ

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: Initializing.
am: በማስነሳት ላይ።
