ManyMail (7.x-1.0-beta6) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན

en: Send e-mail
bo: གློག་ཡིག་གཏོང་བ

en: Signature
bo: མིང་རྟགས

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Server settings
bo: ཞབས་ཞུ་བའི་སྒྲིག་འགོད

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན
