ManyMail (7.x-1.0-beta6) - en to dz translation catalogue (23 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Recipients
dz: ལེན་འཁན་ཚུ།

en: Send e-mail
dz: གློག་འཕྲིན་གཏང་།

en: From
dz: ལས་

en: Signature
dz: མིང་རྟགས།

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་
