ManyMail (7.x-1.0-beta6) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Subject
eo: Temo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Host
eo: Gastiganto

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: Send e-mail
eo: Sendu retpoŝton

en: From
eo: De

en: Signature
eo: Subskribo

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Details
eo: Detaloj

en: Server settings
eo: Servilaj agordoj

en: Initializing.
eo: Pravalorizante.
