ManyMail (7.x-1.0-beta6) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Mail
gl: Correo-e

en: Options
gl: Opcións

en: Host
gl: Anfitrión

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Send e-mail
gl: Enviar un correo-e

en: From
gl: De

en: Signature
gl: Sinatura

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Details
gl: Detalles

en: Sent
gl: Enviado

en: Server settings
gl: Configuración do servidor

en: Port
gl: Porto

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Completed
gl: Completado

en: Failed
gl: Fallo

en: Information
gl: Información

en: From name
gl: Nome do remitente

en: Security settings
gl: Configuración da seguranza

en: Initializing.
gl: Inicializando.

en: In queue
gl: Na cola
