ManyMail (7.x-1.0-beta6) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Username
is: Notendanafn

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Message
is: Skilaboð

en: Password
is: Lykilorð

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Mail
is: Póstur

en: Options
is: Möguleikar

en: Host
is: Vél

en: Recipients
is: Viðtakendur

en: Send e-mail
is: Senda tölvupóst

en: Sender
is: Sendandi

en: From
is: Frá

en: Signature
is: Undirskrift

en: E-mail address
is: Netfang

en: Details
is: Nánar

en: Server settings
is: Stillingar þjóns

en: Completed
is: Lokið

en: Information
is: Upplýsingar

en: Initializing.
is: Frumstilli.
