ManyMail (7.x-1.0-beta6) - en to ja translation catalogue (44 entries)

en: Body
ja: 本文

en: delete
ja: 削除

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Username
ja: ユーザー名

en: Subject
ja: 件名

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Advanced options
ja: 高度なオプション

en: Message
ja: メッセージ

en: Password
ja: パスワード

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Mail
ja: メール

en: Options
ja: オプション

en: Host
ja: ホスト

en: Recipients
ja: 受信者

en: Send e-mail
ja: メールを送信

en: Sender
ja: 送信者

en: From
ja: 送信元

en: Signature
ja: 署名

en: E-mail address
ja: メールアドレス

en: Details
ja: 詳細

en: Sent
ja: 送信済み

en: Server settings
ja: サーバーの設定

en: Port
ja: ポート

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Completed
ja: 完了

en: Failed
ja: 失敗

en: Information
ja: 情報

en: From name
ja: 送信者名

en: From address
ja: 差出人アドレス

en: No views available.
ja: 使用できる表示はありません

en: In progress
ja: 処理中

en: Credentials
ja: 資格情報

en: Security settings
ja: セキュリティー設定

en: The message body.
ja: メッセージ本文。

en: Recipient roles
ja: 受信者の役割

en: Initializing.
ja: 初期化中。

en: Confirm deletion
ja: 削除の確認
