ManyMail (7.x-1.0-beta6) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Body
jv: Isi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Subject
jv: Subyek

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Mail
jv: Surat

en: Options
jv: Opsi

en: Recipients
jv: Penerima

en: Send e-mail
jv: Kirim email

en: Signature
jv: Tapak asma

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Details
jv: Lengkapé

en: Server settings
jv: Sétingan server

en: Initializing.
jv: Kenalan.
