ManyMail (7.x-1.0-beta6) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Recipients
ka: მიმღებები

en: Send e-mail
ka: წერილის გაგზავნა

en: From
ka: ვისგან

en: Signature
ka: ხელმოწერა

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Details
ka: დეტალები

en: Server settings
ka: სერვერის პარამეტრები

en: Port
ka: პორტი
