ManyMail (7.x-1.0-beta6) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Body
km: តួ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Options
km: ជម្រើស

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: Send e-mail
km: ផ្ញើ​អ៊ីមែល

en: From
km: ពី

en: Signature
km: ​ហត្ថលេខា

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Server settings
km: ការកំណត់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ

en: Port
km: ច្រក

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Initializing.
km: កំពុង​ចាប់​ផ្តើម ។
