ManyMail (7.x-1.0-beta6) - en to kn translation catalogue (37 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Advanced options
kn: ಮುಂದುವರೆದ ಶೇಖರಣಾ ಆಯ್ಕೆಗಳು.

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Recipients
kn: ಪಡೆಯುವವರು

en: Sender
kn: ಕಳುಹಿಸಿದವರು

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Signature
kn: ಸಹಿ

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Sent
kn: ಕಳುಹಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Server settings
kn: ಸರ್ವರ್ ಸೆಟ್ಟಿಂಗ್‌ಗಳು

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Warn
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Information
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: In progress
kn: ಪ್ರಗತಿಯಲ್ಲಿದೆ

en: Credentials
kn: ಪರಿಚಯಪತ್ರಗಳು

en: Date sent
kn: ಕಳುಹಿಸಿದ ದಿನಾಂಕ
