ManyMail (7.x-1.0-beta6) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Body
sk: Text

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Mail
sk: Pošta

en: Options
sk: Nastavenia

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Send e-mail
sk: Poslať e-mail

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: From
sk: Od

en: Signature
sk: Signatúra

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Sent
sk: Poslať

en: Server settings
sk: Nastavenia servera

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Completed
sk: Ukončená

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Information
sk: Informácia

en: From name
sk: Meno odosielateľa

en: From address
sk: Adresa odosielateľa

en: Initializing.
sk: Inicializujem

en: Reply to
sk: Odpovedať na
