ManyMail (7.x-1.0-beta6) - en to uk translation catalogue (56 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Subject
uk: Тема

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Mail
uk: Пошта

en: Options
uk: Опції

en: Host
uk: Хост

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Send e-mail
uk: Надіслати повідомлення електронної пошти

en: Sender
uk: Відправник

en: From
uk: Від

en: Signature
uk: Підпис

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Details
uk: Подробиці

en: Sent
uk: Сент

en: Server settings
uk: Параметри сервера

en: Port
uk: Порт

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Warn
uk: Попередження

en: Completed
uk: Завершено

en: Failed
uk: Невдало

en: Information
uk: Відомості

en: Timeout
uk: Час очікування

en: List name
uk: Назва списку

en: From name
uk: Ім'я відправника

en: From address
uk: Адреса відправника

en: No lists available.
uk: Списки відсутні.

en: Character set
uk: Набір символів:

en: Create list
uk: Створити список

en: In progress
uk: Виконується

en: Credentials
uk: Реєстраційні дані

en: Security settings
uk: Налаштування безпеки

en: The message body.
uk: Тіло повідомлення.

en: Date sent
uk: Дата відсилання

en: Recipient roles
uk: Ролі одержувачів

en: Initializing.
uk: Ініціалізація.

en: Delete selected
uk: Видалити вибране

en: In queue
uk: У черзі

en: General configuration
uk: Загальні налаштування

en: Reply to
uk: Відповідь

en: Content defaults
uk: Базові налаштування матеріалів

en: Duplicate entries
uk: Записи що повторюються

en: Interrupted
uk: Перервано
