ManyMail (7.x-1.0-beta7) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Subject
be: Тэма

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Mail
be: Пошта

en: Options
be: Налады

en: Host
be: Хост

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: Send e-mail
be: Даслаць e-mail

en: From
be: Ад

en: Signature
be: Подпіс

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Details
be: Падрабязна

en: Server settings
be: Налады сэрвераў

en: Port
be: Порт

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Initializing.
be: Распачынаецца.
