ManyMail (7.x-1.0-beta7) - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Subject
bg: Тема

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Options
bg: Параметри

en: Host
bg: Хост

en: Recipients
bg: Получатели

en: Send e-mail
bg: Изпрати имейл

en: From
bg: От

en: Signature
bg: Подпис

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Details
bg: Детайли

en: Server settings
bg: Настройки на сървър

en: Port
bg: Порт

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: From address
bg: Изходящ адрес

en: Initializing.
bg: Инициализира.
