ManyMail (7.x-1.0-beta7) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Body
cs: Text

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Subject
cs: Předmět

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Mail
cs: E-mail

en: Options
cs: Možnosti

en: Host
cs: Hostitel

en: Recipients
cs: Příjemci

en: Send e-mail
cs: Poslat e-mail

en: Sender
cs: Odesílatel

en: From
cs: Od

en: Signature
cs: Podpis

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Details
cs: Detaily

en: Sent
cs: Odesláno

en: Server settings
cs: Nastavení serveru

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Completed
cs: Dokončené

en: Information
cs: Informace

en: From name
cs: Jméno odesílatele

en: From address
cs: Adresa odesílatele

en: Initializing.
cs: Inicializuji.
