ManyMail (7.x-1.0-beta7) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Body
et: Sisu

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Mail
et: E-post

en: Options
et: Valikud

en: Recipients
et: Saajad

en: Send e-mail
et: Saada kiri

en: Sender
et: Saatja

en: From
et: Kellelt

en: Signature
et: Allkiri

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Details
et: Üksikasjad

en: Server settings
et: Serveri seadistus

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Information
et: Andmed

en: Security settings
et: Turvasätted

en: Initializing.
et: Lähtestamine.

en: General configuration
et: Üldised seadistused
