ManyMail (7.x-1.0-beta7) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: Body
he: תוכן

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Mail
he: מייל

en: Options
he: אפשרויות

en: Host
he: שם שרת

en: Recipients
he: נמענים

en: Send e-mail
he: שליחת אימייל

en: Sender
he: שולח

en: From
he: מאת

en: Signature
he: חתימה

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Details
he: פרטים

en: Sent
he: נשלח

en: Server settings
he: הגדרות שרת

en: Port
he: פורט

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Completed
he: נשלם

en: Failed
he: נכשל

en: Information
he: מידע

en: From name
he: שם השולח

en: From address
he: מכתובת

en: Security settings
he: הגדרות אבטחה

en: The message body.
he: גוף המסר.

en: Initializing.
he: מאתחל.

en: In queue
he: פריטים ברשימה
