ManyMail (7.x-1.0-beta7) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: Send e-mail
ku: ئیمێل بنێرە

en: From
ku: له‌لایەن

en: Signature
ku: مۆر

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Server settings
ku: سازکارییەکانی ڕاژەکار

en: Port
ku: دەروازە

en: Information
ku: زانیاری

en: Initializing.
ku: شیدەکاتەو.
