ManyMail (7.x-1.0-beta7) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Mail
lt: Paštas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Host
lt: Serveris

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Send e-mail
lt: Siųsti el. paštą

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: From
lt: Nuo

en: Signature
lt: Parašas

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Server settings
lt: Serverio nustatymai

en: Port
lt: Šliuzas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: From address
lt: Nuo adresas

en: Create list
lt: Sukurti sąrašą

en: Security settings
lt: Saugumo nuostatos

en: Initializing.
lt: Inicijavimas.
