ManyMail (7.x-1.0-beta7) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Mail
mn: Шуудан

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Send e-mail
mn: Цахим захиа илгээх

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Server settings
mn: Сервер (буюу үйлчлэгч тооцоолуур)-ийн тохиргоо.

en: Initializing.
mn: Анхны утга олгож байна.
