ManyMail (7.x-1.0-beta7) - en to nl translation catalogue (147 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Mail
nl: E-mail

en: Options
nl: Opties

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Send e-mail
nl: E-mail versturen

en: Sender
nl: Afzender

en: From
nl: Van

en: Signature
nl: Ondertekening

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Sent
nl: Verzonden

en: Server settings
nl: Serverinstellingen

en: Port
nl: Poort

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Completed
nl: Voltooid

en: Failed
nl: Mislukt

en: Information
nl: Informatie

en: Timeout
nl: Time-out

en: List name
nl: Lijstnaam

en: From name
nl: Naam afzender

en: From address
nl: E-mailadres afzender

en: No lists available.
nl: Geen lijsten beschikbaar.

en: Character set
nl: Tekenset

en: Create list
nl: Lijst aanmaken

en: In progress
nl: Bezig

en: Credentials
nl: Referenties

en: Security settings
nl: Beveiligingsinstellingen

en: The message body.
nl: De berichttekst.

en: Date sent
nl: Verzenddatum

en: Recipient roles
nl: Rollen van de ontvangers

en: Initializing.
nl: Aan het initialiseren.

en: Delete selected
nl: Verwijder geselecteerde

en: In queue
nl: In wachtrij

en: General configuration
nl: Algemene instellingen

en: Confirm deletion
nl: Verwijderen bevestigen

en: Delete list
nl: Lijst verwijderen

en: Reply to
nl: Antwoord aan

en: Edit list
nl: Lijst bewerken

en: Reply-to address
nl: Antwoordadres

en: A unique machine-readable name for this list. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam voor deze lijst. Het mag alleen kleine letters, nummer en onderstrepingstekens bevatten.

en: Sender address
nl: Adres van de afzender

en: E-mail recipient
nl: E-mailontvanger

en: Tokens related to the recipient's user account.
nl: Tokens gerelateerd aan het account van de gebruiker.

en: ManyMail finished mailing with an error.<br />Please contact an administrator for more information.
nl: ManyMail heeft het mailen afgesloten met een fout.<br />Neem contact op met de beheerder voor meer informatie.

en: <p>Allows you to e-mail roles, views, specific users or any combination of the former.</p>
nl: <p>Hiermee kunt u een e-mail versturen naar rollen, views, specifieke gebruikers of een combinatie hiervan.</p>

en: Administer the ManyMail modules and submodules
nl: Beheer de ManyMail-modules en submodules

en: Send e-mail to all users
nl: E-mail naar alle gebruikers versturen

en: Send e-mail to user roles
nl: E-mail naar gebruikersrollen versturen

en: Override preset recipient roles
nl: Overschrijf vooraf ingestelde ontvangersrollen

en: The user roles to send this e-mail to.<br /><strong>Be careful what you select here: You may inadvertently e-mail a lot of people.</strong>
nl: De gebruikersrollen waaraan deze e-mail verstuurd wordt.<br /><strong>Wees voorzichtig met wat u hier kiest: U kunt per ongeluk naar een groot aantal mensen een e-mail sturen.</strong>

en: There seem to be no roles configured for you to mail to.
nl: Er lijken geen rollen voor u te zijn ingesteld om te mailen.

en: Could not load PHPMailer library when trying to send e-mails.
nl: Kon de PHPMailer-bibliotheek niet laden tijdens het versturen van de e-mails.

en: Caught an exception when trying to send an e-mail: @error
nl: Er is een uitzondering geconstateerd tijdens het versturen van een e-mail: @error

en: Succesfully sent e-mail to one person. | Succesfully sent e-mail to @count people.
nl[0]: E-mail succesvol naar een één persoon verstuurd.
nl[1]: E-mail succesvol naar @count personen verstuurd.

en: Failed to send e-mail to one person.<br />Please contact an administrator for more information. | Failed to send e-mail to @count people.<br />Please contact an administrator for more information.
nl[0]: Het is niet gelukt om de e-mail te sturen naar één persoon.<br />Neem contact op met de beheerder voor meer informatie.
nl[1]: Het is niet gelukt om de e-mail te sturen naar @count personen.<br />Neem contact op met de beheerder voor meer informatie.

en: Send e-mails with the ManyMail module.
nl: Stuur e-mails met de ManyMail-module.

en: Important information about using ManyMail.
nl: Belangrijke informatie over het gebruik van ManyMail.

en: Mail all users
nl: Mail alle gebruikers

en: Send an e-mail to all users.
nl: Stuur een e-mail naar alle gebruikers.

en: Mail user roles
nl: Mail de gebruikersrollen

en: Send an e-mail to one or more user roles.
nl: Stuur een e-mail naar één of meer gebruikersrollen.

en: Configure the ManyMail module.
nl: ManyMail-module instellen.

en: Configure mail defaults, SMTP server settings and other technical details.
nl: Stel de beginwaarden voor mail, SMTP-serverinstellingen en andere technische details in.

en: Configure ManyMail.
nl: ManyMail instellen.

en: SMTP settings
nl: SMTP-instellingen

en: Configure SMTP server settings.
nl: Stel de SMTP-serverinstellingen in.

en: Mass mail targets
nl: Bulk-mail doelen.

en: ManyMail library support
nl: ManyMail bibliotheek-ondersteuning

en: PHPMailer library version '@version' not supported
nl: PHPMailer-bibliotheek versie '@version' wordt niet ondersteund

en: ManyMail library file integrity
nl: De integriteit van ManyMail-bibliotheekbestanden

en: The PHPMailer file structure does not meet all requirements. Please refer to INSTALL.txt for more information.
nl: De PHPMailer-bestandsstructuur voldoet niet aan alle eisen. Raadpleeg INSTALL.txt voor meer informatie.

en: ManyMail library
nl: ManyMail-bibliotheek

en: PHPMailer library not found. Please read the INSTALL.txt on how to install it.
nl: PHPMailer-bibliotheek is niet gevonden. Lees INSTALL.txt over hoe deze te installeren.

en: ManyMail library version
nl: ManyMail-bibliotheekversie

en: PHPMailer library version could not be detected. Please make sure that the changelog.txt is present.
nl: De PHPMailer-bibliotheekversie kon niet worden ontdekt. Zorg ervoor dat het changelog.txt-bestand aanwezig is.

en: An unknown error occurred while trying to detect your PHPMailer library.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden tijdens een poging om de PHPMailer-bibliotheek op te sporen.

en: Extended mass mail functionality for Drupal 7.
nl: Uitgebreide bulk mail functionaliteit voor Drupal 7.

en: E-mail throttling
nl: Gecontroleerd mail versturen

en: This prevents server time-outs when trying to send a lot of e-mails and makes it less likely for your mail to be marked as spam.
nl: Dit voorkomt server time-outs wanneer er wordt geprobeerd om een heleboel e-mails te versturen en maakt het minder waarschijnlijk dat deze mail wordt gemarkeerd als spam.

en: Pause between batches
nl: Pauze tussen de batches

en: The amount of seconds to wait between sending batches.
nl: Het aantal seconden dat er gewacht wordt tussen het verzenden van batches.

en: The amount of e-mails to send per batch.
nl: Het aantal te versturen e-mails per batch.

en: Content encoding
nl: Inhoudscodering

en: The character set to encode your e-mails with.<br />Common options are utf-8 (recommended) and iso-8859-1.
nl: De tekenset waarmee de e-mails worden gecodeerd.<br />Gebruikelijke opties zijn utf-8 (aanbevolen) en iso-8859-1.

en: You must enter a positive number for the throttle delay.
nl: Voer een positief getal in voor de vertraging van het gecontroleerd versturen van bulkmail.

en: You must enter a positive number for the throttle e-mail amount.
nl: Voer een positief getal in voor het aantal e-mails van het gecontroleerd versturen van bulkmail.

en: The e-mail address that e-mails appear to be sent from.
nl: Het e-mailadres waarvandaan de e-mails lijken te worden verstuurd.

en: Reply-to name
nl: Reply-to-naam

en: The e-mail subject.
nl: Het onderwerp van de e-mail.

en: Gets appended to every message. Can be disabled in the newsletter itself.
nl: Wordt toegevoegd aan elk bericht. Kan worden uitgeschakeld in de nieuwsbrief zelf.

en: The server to send mails through.
nl: De server om e-mails mee te versturen.

en: The SMTP port for the mail server.
nl: De SMTP-port voor de e-mailserver.

en: Maximum amount of seconds to wait for the server to respond.
nl: Maximum aantal seconden dat wordt gewacht tot de server gereageerd heeft.

en: Server prefix
nl: Server-prefix

en: Sending e-mails
nl: E-mails verzenden

en: This page is used as a portal for all ManyMail functionality.<br />Click any of the tabs to get started.
nl: Deze pagina wordt gebruikt als een portal voor alle ManyMail functionaliteit.<br />Klik op een van de tabbladen om te beginnen.

en: <strong>Warning:</strong><br />Check everything you enter thoroughly.<br />Once you click any "Send" button, there is no going back!
nl: <strong>Waarschuwing:</strong><br />Controleer alles wat u invoert grondig.<br />Wanneer u op de knop 'Verzenden' klikt, is er geen weg meer terug!

en: Content defaults
nl: Beginwaarden van de inhoud

en: Configure default mail content.
nl: Stel de beginwaarden van de inhoud van de mail in.

en: Header defaults
nl: Beginwaarden van de koptekst

en: Configure default mail headers.
nl: Stel de beginwaarden van de koptekst voor de mail in.

en: Convert HTML to marked up plain text
nl: Converteer HTML naar gemarkeerd platte tekst

en: When checked, runs the subject and message body through <a href="@apiref" target="_blank">drupal_html_to_text</a>.
nl: Indien aangevinkt, doorloopt het onderwerp en de berichttekst <a href="@apiref" target="_blank">drupal_html_to_text</ a>.

en: From: header
nl: Afzender: koptekst

en: The name of the person that e-mails appear to be sent from.
nl: De naam van de persoon waarvandaan de e-mails lijken te worden verzonden.

en: Reply-to: header
nl: Antwoord aan: koptekst

en: The e-mail address you want recipients to reply to.<br />Leave empty if you want this to be the same as the <em>From</em> address.
nl: Het e-mailadres waar ontvangers hun antwoord naar kunnen sturen.<br />Leeg laten als u hiervoor het <em>afzenderadres</em> wilt gebruiken.

en: The name of the person for the reply-to address.<br />Leave empty if you want this to be the same as the <em>From</em> name.
nl: De naam van de persoon voor het antwoordadres.<br />Leeg laten als u hiervoor de <em>afzendernaam</em> wilt gebruiken.

en: Other address headers
nl: Andere adres-headers

en: The e-mail address that you are actually sending from.<br />If you set a <em>From</em> address that does not match the actual sender address, you should fill this out to reduce the likelihood of your message being discarded as spam.
nl: Het e-mailadres waarvandaan u werkelijk mail verstuurd.<br />Als u een <em>Afzenderadres</em> instelt die niet hetzelfde is als het werkelijke adres van de afzender, moet u dit invullen om de kans te verkleinen dat uw bericht wordt behandeld als spam en wordt weggegooid.

en: Return-path address
nl: Retouradres

en: Also called the <em>Bounce address</em>.<br />If you want to process bounced e-mails, you can specify the address you want those mails to go to here.
nl: Wordt ook wel het <em>bounce-adres</ em> genoemd.<br />Als u teruggestuurde e-mails wilt verwerken, kunt u hier het adres opgeven waar deze e-mails naartoe gestuurd moeten worden.

en: Sending e-mails @low-@high out of @amount.
nl: Bezig met versturen @low-@high van de @amount e-mails.

en: Logging options
nl: Logging-opties

en: Log successfully sent e-mails on a per-mail base.
nl: Succesvol verzonden e-mails loggen per aparte mail.

en: Having this checked will guarantee that a cancelled e-mailing process will be resumed at the user it last tried to mail.<br />Unchecking this will make ManyMail only log on a per-batch level, which results in slightly less database load.<br />Note: this could lead to some people receiving the e-mail twice after a resume action.
nl: Indien dit is aangevinkt wordt er gegarandeerd dat een geannuleerd e-mailproces zal worden hervat vanaf de gebruiker die als laatst geprobeerd werd een mail te sturen.<br />Indien dit is uitgevinkt zal ManyMail alleen elke batch loggen, wat er voor zorgt dat de database iets minder belast wordt.<br />Let op: Dit kan er voor zorgen dat sommige personen de e-mail dubbel ontvangen na het hervatten van de opdracht.

en: Could not load PHPMailer library when trying to validate the SMTP settings.
nl: Kon de PHPMailer-bibliotheek niet laden tijdens het goedkeuren van de SMTP-instellingen.

en: Caught an exception when trying to validate the SMTP settings: @error
nl: Er is een uitzondering geconstateerd tijdens het goedkeuren van de SMTP-instellingen: @error

en: Aborted e-mail because no connection could be made to the SMTP host.
nl: Het versturen van e-mail is afgebroken omdat er geen verbinding met de SMTP-host gemaakt kon worden.

en: Define to whom e-mails may be sent.
nl: Bepaal naar wie e-mails verstuurd mogen worden.

en: Define which roles e-mails may be sent to.
nl: Bepaal naar welke rollen e-mails verstuurd mogen worden.

en: Could not connect to the SMTP host. Please verify the settings below.
nl: Kan geen verbinding maken met de SMTP-host. Controleer hieronder de instellingen.

en: Testing SMTP settings
nl: SMTP-instellingen testen

en: Failed to connect to the SMTP host.<br />Please contact an administrator for more information.
nl: Kan geen verbinding maken met de SMTP-host.<br />Neem contact op met de beheerder voor meer informatie.

en: E-mail logs and actions
nl: E-maillogs en acties

en: View and manage sent e-mails.
nl: Verzonden e-mails weergeven en beheren.

en: View e-mail
nl: E-mail bekijken

en: View a sent e-mail.
nl: Een verzonden e-mail weergeven.

en: View recipients
nl: Ontvangers weergeven

en: View the recipients for a sent e-mail.
nl: De ontvangers van een verzonden e-mail weergeven.

en: Resume e-mail
nl: E-mail hervatten

en: Resume sending e-mails.
nl: E-mail versturen hervatten.

en: Include signature
nl: Ondertekening bijvoegen
