ManyMail (7.x-1.0-beta7) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Recipients
sq: Marrës

en: Send e-mail
sq: Dërgo e-mail

en: From
sq: Nga

en: Signature
sq: Firma

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Details
sq: Hollësi

en: Server settings
sq: Parametrat e Serverit

en: Initializing.
sq: Fillimi.
