ManyMail (7.x-1.0-beta7) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Mail
sr: Пошта

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Server settings
sr: Подешавања сервера

en: Completed
sr: Завршено

en: Initializing.
sr: Иницијализација.
