ManyMail (7.x-1.0-beta7) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Subject
ta: பொருள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Advanced options
ta: உயர்தர தெரிவுகள்

en: Message
ta: தகவல்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: E-mail address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: Details
ta: விபரங்கள்
