ManyMail (7.x-1.0-beta7) - en to th translation catalogue (26 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Message
th: ข้อความ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: edit
th: แก้ไข

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Host
th: โฮสต์

en: Recipients
th: ผู้รับ

en: Send e-mail
th: ส่งอีเมล

en: From
th: จาก

en: Signature
th: ข้อความลงท้าย

en: E-mail address
th: อีเมล

en: Details
th: รายละเอียด

en: Server settings
th: การตั้งค่าเซิร์ฟเวอร์

en: Port
th: พอร์ต

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Initializing.
th: กำลังเริ่มต้น
