ManyMail (7.x-1.0-beta5) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Options
az: Seçimlər

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Signature
az: İmza

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Initializing.
az: İnisalizasiya
