ManyMail (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (48 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Subject
hu: Tárgy

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Message
hu: Üzenet

en: Password
hu: Jelszó

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Mail
hu: Levél

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Send e-mail
hu: Email elküldése

en: Sender
hu: Feladó

en: Signature
hu: Aláírás

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Server settings
hu: A kiszolgáló beállításai

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Information
hu: Információ

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: List name
hu: A lista neve

en: From name
hu: Feladó neve

en: From address
hu: Feladó címe

en: No lists available.
hu: Nincs elérhető lista.

en: Character set
hu: Karakterkészlet

en: Create list
hu: Lista létrehozása

en: Security settings
hu: Biztonsági beállítások

en: The message body.
hu: Az üzenet törzse.

en: Recipient roles
hu: Címzett szerepkörök

en: Initializing.
hu: Előkészítés.

en: Delete selected
hu: Kiválasztott törlése

en: Confirm deletion
hu: Törlés megerősítése

en: Delete list
hu: Lista törlése

en: A unique machine-readable name for this list. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hu: Egy egyedi, programok által használt név ehhez a listához. Csak kisbetűket, számokat és alulvonásokat tartalmazhat.

en: Send e-mail to all users
hu: E-mail küldése minden felhasználónak

en: Send an e-mail to all users.
hu: E-mail elküldése minden felhasználónak.

en: SMTP settings
hu: SMTP beállítások

en: The e-mail subject.
hu: Az e-mail tárgya.

en: The server to send mails through.
hu: A szerver, amin keresztül a leveleket küldeni kell.

en: The SMTP port for the mail server.
hu: A levelező szerver SMTP portja.

en: The e-mail body.
hu: Az e-mail törzse.

en: Save list
hu: Lista mentése
