ManyMail (7.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Message
mr: संदेश

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Mail
mr: ईमेल

en: Options
mr: विकल्प

en: Send e-mail
mr: ईमेल पाठवा

en: Sender
mr: पाठवणारा

en: Signature
mr: हस्ताक्षर

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता
