ManyMail (7.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Body
oc: Còs

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Subject
oc: Objècte

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Message
oc: Messatge

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Options
oc: Opcions

en: Host
oc: Òste

en: Recipients
oc: Destinataris

en: Send e-mail
oc: Mandar un corrièr electronic

en: Signature
oc: Signatura

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Server settings
oc: Paramètres del servidor

en: Port
oc: Pòrt

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Information
oc: Informacions

en: Timeout
oc: Temps limit

en: Initializing.
oc: Inicializacion.
