ManyMail (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Subject
ro: Subiect

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Advanced options
ro: Opțiuni avansate

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parolă

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Mail
ro: E-mail

en: Options
ro: Opțiuni

en: Host
ro: Gazdă

en: Recipients
ro: Destinatari

en: Send e-mail
ro: Trimite mesajul

en: Sender
ro: Expeditor

en: Signature
ro: Semnătura

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: Server settings
ro: Configurare server

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Information
ro: Informații

en: Initializing.
ro: inițializare.
