ManyMail (7.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (37 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Subject
ru: Тема

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Advanced options
ru: Дополнительные настройки

en: Message
ru: Сообщение

en: Password
ru: Пароль

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Mail
ru: Почта

en: Options
ru: Настройки

en: Host
ru: Хост

en: Recipients
ru: Получатели

en: Send e-mail
ru: Отправить почту

en: Sender
ru: Отправитель

en: Signature
ru: Подпись

en: E-mail address
ru: E-mail адрес

en: Server settings
ru: Настройки сервера

en: Port
ru: Порт

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Warn
ru: Предупреждение

en: Information
ru: Информация

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: From name
ru: Имя отправителя

en: From address
ru: Адрес отправителя

en: Character set
ru: Кодировка

en: Create list
ru: Создать список

en: Credentials
ru: Полномочия

en: Security settings
ru: Настройки безопасности

en: Initializing.
ru: Инициализация.

en: Delete selected
ru: Удалить выбранные

en: General configuration
ru: Основная конфигурация
