MapPoint (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: Edit
ar: تحرير

en: Link
ar: رابط

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: State
ar: الحالة

en: Other
ar: آخر

en: Color
ar: اللون

en: Map
ar: خريطة
