MapPoint (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: Edit
ast: Editar

en: Link
ast: Enllaz

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Other
ast: Otru
