MapPoint (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: Edit
bg: Редактирай

en: Link
bg: Линк

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: State
bg: Статус

en: Other
bg: Други

en: Color
bg: Цвят
