MapPoint (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Color
bn: রং
