MapPoint (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Other
bo: གཞན

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས
