MapPoint (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Link
ca: Enllaç

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: State
ca: Estat

en: Other
ca: Altres

en: Map
ca: Mapa
