MapPoint (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: State
da: Status

en: Other
da: Anden

en: Color
da: Farve

en: Token
da: Symbol

en: Map
da: Knyt

en: Highlight
da: Fremhæv
