MapPoint (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་
