MapPoint (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: State
el: Κατάσταση

en: Other
el: Άλλο

en: Color
el: Χρώμα

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Map
el: Χάρτης

en: Highlight
el: Επισήμανση
