MapPoint (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: Edit
gl: Editar

en: Link
gl: Ligazón

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: State
gl: Estado

en: Other
gl: Outro

en: Color
gl: Cor

en: Token
gl: Símbolos

en: Map
gl: Mapa
