MapPoint (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Yes
hi: हाँ

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Link
hi: कड़ी

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: State
hi: अवस्था

en: Other
hi: अन्य

en: Color
hi: रंग

en: Map
hi: नक्शा
