MapPoint (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: State
hu: Állapot

en: Other
hu: Egyéb

en: Color
hu: Szín

en: Token
hu: Vezérjel

en: Map
hu: Térkép

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Highlight
hu: Kiemelt
