MapPoint (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Yes
id: Ya

en: Edit
id: Sunting

en: Link
id: Tautan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: State
id: Status

en: Other
id: Lainnya

en: Color
id: Warna

en: Map
id: Peta
