MapPoint (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: Edit
is: Breyta

en: Link
is: Hlekkur

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: State
is: Fylki

en: Color
is: Litur
