MapPoint (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Actions
it: Azioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: State
it: Stato

en: Other
it: Altro

en: Color
it: Colore

en: Map
it: Mappa
